A58/689
SAMOVAR
20. stol.
Samovar vázovitého tvaru, obecný kov, úchyty ze soustruženého a lakovaného dřeva, v. 55 cm, značeno: „Тула Ф. Б. Медведевы“, včetně dvouuchého podnosu, d. 35 cm, š. 25 cm.