Hlavní stránka > Aukce > 58. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Vitraj

A58/695

VITRAJ

19. stol.
Závěsná okenní vitraj s vyobrazením dvojice apoštolů ve sloupkové edikule, ve spodní části výjevu erbovní motiv a pod ním nápis „Ste Johannes Anno 1521“. Bezbarvé sklo, barevně malované, spojované olovem. Rozměr 34,5x26,5 cm. Stav restaurováno.