A58/695
VITRAJ
19. stol.
Závěsná okenní vitraj s vyobrazením dvojice apoštolů ve sloupkové edikule, ve spodní části výjevu erbovní motiv a pod ním nápis „Ste Johannes Anno 1521“. Bezbarvé sklo, barevně malované, spojované olovem. Rozměr 34,5x26,5 cm.
Stav restaurováno.