A58/696
KALAMÁŘ
19. stol.
Kalamář v kuriózní podobě mužské hlavy (poprsí) s odklopným víčkem na stěžejce v oblasti temene a sklopným uchem připojeným na spáncích, bronz litý, v. max. 15,5 cm, neznačeno, chybí nádobka na inkoust.