A58/704
BUSTA DÁMY V ČEPCI
Itálie,
zač. 20. stol.
Busta mladé ženy v krajkovém čepci a s květinami v náručí, upomínající na tvorbu význačného italského sochaře Adolfa Ciprianiho (1880-1930), zvonovitý sokl zdobený květy růží, mramor, v. 57 cm, dodatečně (?) značeno zespodu: „Pug“(?).