A58/814
VÁLEČNÉ KLADIVO KULUNK
Osmanská říše,
17. / 18. stol.
Válečné kladivo s ocelovou hlavicí nasazené přes bronzovou objímku na násadu z tvrdého dřeva. Kulovitá hlavice zdobená květy tepanými z bronzového plechu. Celková délka 64 cm.
Stav restaurováno.