A59/0015
NÁSTĚNNÝ KŘÍŽ
19. / 20. stol.
Závěsný kříž z řezbovaného, mořeného a lakovaného dřeva je zdoben motivy vinné révy a doplněn korpusem z bílého, barevně malovaného a zlaceného porcelánu. D. figury 35 cm, d. kříže 71 cm.