A59/0016
KRUCIFIX
konec 19. stol.
Dřevěný stolní krucifix na vyšším dekorativním podstavci, potažený modrým sametem a dále zdobený bohatě prořezávanými florálními aplikami z kosti a žlutého kovu, částečně zlaceno, v. kříže 35 cm, v. korpusu 13,5 cm, celková v. 46 cm.