A59/0021
OHŘÍVACÍ LÁHEV
střední Evropa,
18. / 19. stol.
Plochá ohřívací láhev oválného, barokně profilovaného tvaru, s krátkým hrdlem se zátkou a šroubovacím uzávěrem se sklopným uchem, cín, d. 28 cm, neznačeno.
Stav B/C.