A59/0028
CUKŘENKA
Čechy,
1. třetina 19. stol.
Zvonovitý pohárek na nízké patce, zdobený jednoduchou proužkovou bordurou, bez víčka, v. 7,8 cm, značeno na dně: "S:W: / FEIN / ZINN".
Stav B/C.
Srov.: L. Ladýřová, Cín ze sbírek Krajského muzea východních Čech Pardubice, Krajské muzeum východních Čech, 1983, s. 47.