A59/0029
SOUBOR KUCHYŇSKÝCH FOREM
19. / 20. stol.
5 forem na bábovku a puding, měděný plech ražený, uvnitř pocínovaný, Ø 15-26 cm, d. 25 cm a 29 cm, některé se závěsným očkem, neznačeno.