Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor kuchyňských forem

A59/0029

SOUBOR KUCHYŇSKÝCH FOREM

19. / 20. stol.
5 forem na bábovku a puding, měděný plech ražený, uvnitř pocínovaný, Ø 15-26 cm, d. 25 cm a 29 cm, některé se závěsným očkem, neznačeno. Stav A.

Tato aukční položka byla dražena před více než rokem a již není aktuální.