Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor kovových předmětů

A59/0036

SOUBOR KOVOVÝCH PŘEDMĚTŮ

18. - 20. stol.
Železný dvouuchý hmoždíř s paličkou, v. 11 cm, reliéfní prstencový dekor s datací "1773". - Mosazný hmoždíř s postranními úchyty a paličkou, v. 11,5 cm, rytý dekor, zn. raženým č. "5". - Mosazný jednoplamenný stolní svícen s šestibokou zvonovitou podstavou a porcelánovým dříkem s barevným květinovým dekorem, v. 20 cm. - Mosazná válcovitá dóza s odnímatelným víkem a prolamovaná miska na vyšší patce, oba kusy vykládány perletí, v. 8 cm, Ø 15 cm, neznačeno. Stav A-C.