Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor mosazných předmětů

A59/0037

SOUBOR MOSAZNÝCH PŘEDMĚTŮ

19. / 20. stol.
Mlýnek na kávu, mosaz, železo, dřevo, na čelní straně nápis "KAŽDÁ PÍLE DOJDE CÍLE" a "PATENT", na prolamované klice zn. "TN", v. 25,5 cm. - Stolní kalamář, mosaz, sklo, 25x16,5x7,5 cm. - Závěsné váhy, železo, mosaz (misky). - Dvě mosazné lucerničky na svíčku. Stav restaurováno.