A59/0046
STOLNÍ LAMPA
zač. 20. stol.
Elektrická lampa s bronzovou nohou v secesním tvarosloví, hřibovité stínidlo z taveného jantaru spojovaného olovem, s prolamovanou rozetou ve vrcholu, v. 33,5 cm.
Stav restaurováno.
Funkční.