A59/0049
PÁROVÉ SVÍCNY
patrně Čechy,
19. stol.
Dvojice stolních jednoplamenných svícnů v biedermeierovém tvarosloví, balustrový dřík na zvonovité podstavě nese kalichovitý svícník, mosaz (stříbřená), zdobeno jemným vlnovkovým vzorem, v. 21 cm, neznačeno.