A59/0050
SOUBOR MOSAZNÝCH PŘEDMĚTŮ
19. / 20. stol.
Dva jednoplamenné stolní svícny, mosaz, v. 20,7 cm a 23 cm. - Hmoždíř s tloukem, mosaz chromovaná, v. 13,4 cm. - Miniaturní hmoždíř s tloukem, mosaz, v. 5 cm. Neznačeno.