Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Plaketa T. G. Masaryk

A59/0071

PLAKETA T. G. MASARYK

Československo, 1. pol. 20. stol.
Kruhová reliéfní plaketa s profilovým portrétem prvního československého prezidenta a opisem "T. G. MASARYK.", bronz, Ø 24,5 cm, sign. při okraji "L. Schmidt", zezadu značeno logem "LEGA" a opatřeno závěsem. Stav B.