A59/0071
PLAKETA T. G. MASARYK
Československo,
1. pol. 20. stol.
Kruhová reliéfní plaketa s profilovým portrétem prvního československého prezidenta a opisem "T. G. MASARYK.", bronz, Ø 24,5 cm, sign. při okraji "L. Schmidt", zezadu značeno logem "LEGA" a opatřeno závěsem.