Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Plaketa T. G. Masaryk

A59/0072

PLAKETA T. G. MASARYK

Československo, 1. pol. 20. stol.
Oválná reliéfní plaketa s portrétním poprsím 1. čsl. prezidenta, doplněným shluky lipových listů a ve spodní části nápisem "MASARYK", litina patinovaná, 35x27 cm, zezadu opatřeno závěsem a značeno "Kč 38,-" a logem slévárny. Stav A.