A59/0072
PLAKETA T. G. MASARYK
Československo,
1. pol. 20. stol.
Oválná reliéfní plaketa s portrétním poprsím 1. čsl. prezidenta, doplněným shluky lipových listů a ve spodní části nápisem "MASARYK", litina patinovaná, 35x27 cm, zezadu opatřeno závěsem a značeno "Kč 38,-" a logem slévárny.