Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Dvojice plaket

A59/0076

Julius Pelikán (1887-1969)

DVOJICE PLAKET

Československo, 2. čtvrt. 20. stol.
Protějškové reliéfní plakety s portréty T. G. Masaryka a E. Beneše, litina, 31x22,5 cm, značeno v obrazové ploše "PELIKÁN" (s obráceným "N"), ve spodní části podpisy prezidentů, adjustováno na dřevěných závěsných rámech, 46x37 cm. Stav B.