A59/0081
TĚŽÍTKO - OREL
Čechy,
19. stol.
Montovaná plastika v podobě rozkřídleného dravého ptáka na skalisku, litina cizelovaná, patinovaná, v. 18 cm, š. 21 cm, neznačeno.
Stav A/B.