Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Trojice těžítek

A59/0088

TROJICE TĚŽÍTEK

19. / 20. stol.
Dvě těžítka v podobě stojícího loveckého psa na nízkém leštěném kamenném podstavci, v. 9,5 cm a d. 13 cm, v. 8,7 cm a d. 11 cm, 1x bronz patinovaný a 1x bronz postříbřený, neznačeno. - Těžítko v podobě lišky s uloveným zajícem, bronz litý, patinovaný, v. 7 cm, d. 13 cm, neznačeno. Stav A.