A59/0094
DVĚ DĚTSKÉ PANENKY
Německo, Waltershausen, KÄMMER & REINHARDT,
30. léta 20. stol.
Dětská mrkací panenka s vlásky, plast, značeno šesticípou hvězdou a písmeny "K&R 728/7 Germany". Spolu: panenka tmavé barvy v orientálním turbanu, bakelit, textil, kov, d. 50 cm.
Stav C.