A59/0101
ALBUM
Persie,
počátek 20. stol.
Čisté listy alba jsou svázány mezi deskami zdobenými na všech 4 stranách drobnomalbou s motivy florálních úponků, květů a ptáčků. 30x17,5 cm.
Stav C.
Poškozené dolní rohy.