A59/0112
SOUBOR KOVOVÝCH PŘEDMĚTŮ A NÁDOBÍ
19. - 20. stol. (historismus, secese, art deco)
6 pohárků na stopce, sada 6 likérek s podnosem, zn. "Sandrik", 3 podnosy, prolamovaná dóza s víkem, 2 nástolce se skleněnou mísou, dóza z lisovaného skla s plechovým víkem, pouzdro na cigarety, svícen s jelenem, zn. "RIS", závěsná naběračka s dřevěnou rukojetí, pohárek, suvenýrová figurka sv. Petra na katedře, zn. "ROMA", drobný nožík s dřev. rukojetí a kož. pochvou, zn. "Made in Finland", vařič; alpaka, mosaz, litina, obecný kov, většinou neznačeno.
Stav A-B.