A59/0124
TROJICE KAPESNÍCH HODINEK
Švýcarsko (Langendorf),
okolo 1900
Troje stříbrné kapesní hodinky, 1 pánské cylindrovky s válečkovým krokem o Ø 4,7 cm a dvoje jeptišky o Ø 3,5 cm a 3,3 cm, R-U puncovní značky pro cizí zboží S-32 a S-35, v 1 příp. také švýc. punc. zn. "tetřev" a ryzostní č. 800, 1x značeno výrobcem, smaltované ciferníky děleny černými římskými číslicemi pro hodiny, v 1 příp. také arabskými pro minuty, 1x samostatná vteřinovka, vnější pláště s florálním, resp. heraldickým dekorem.
Stav A-B.
1x jdoucí, 2x nejdoucí..