A59/0126
KAPESNÍ HODINKY
Švýcarsko, Ženeva, patrně Muret,
19. / 20. stol.
Stříbrné dvouplášťové kapesní hodinky, Ø 3,5 cm, ciferník stříbrné barvy je dělen černými římskými číslicemi pro hodiny a zdoben florálním reliéfem a zlacenou aplikovanou bordurou, včetně klíčku, na plášti značeno "*FINE SILVER*" a "CB" v oválu a sériové číslo "5792". Celková (hrubá) hmotnost 35,65 g, z toho Ag ca 12 g. Ag 835/1000.
Jdoucí.
Osvědčení puncovního úřadu.