A59/0136
DVOJICE SOŠEK
Zač. 20. stol.
Stříbrná miniatura dítěte jedoucího na žirafě, v. 8 cm, 43,32 g, R-U puncovní značka pro cizí zboží S-32. - Figurální pečetítko v podobě labutě z bílého kovu, zdobeno modrým guilloché emailem, iniciály "R. Z.", v. 3,5 cm, 35,38 g, značeno "G. A. S.".