A59/0144
TABATĚRKA
Československo,
20. - 30. léta 20. stol.
Stříbrné pouzdro na cigarety obdélného tvaru, plášť zdoben gravírovaným vlnovkovým dekorem a rozvilinovým pásem s iniciálami "TK", uvnitř původní gumičky. 2. čsl. puncovní značka S-46, ryzostní číslo, mistrovská značka "P/R(?)S". Celková (hrubá) hmotnost 111,06 g, 9,5x7,5x1,2 cm. Ag 900/1000.