A59/0148
DVOJICE UPOMÍNKOVÝCH LŽIČEK
Holandsko,
20. stol.
Prolamovaná lžíce z bílého kovu s figurální scénou v rozvilinách, tordovaná rukojeť zakončena znakem Nizozemska, d. 17,4 cm, značeno "GR" a "T". - Dekorativní lžička na koření s rukojetí zakončenou motivem větrného mlýna, bílý kov, d. 13,7 cm, značeno "800". Celková hmotnost 58,93 g.