A59/0150
SADA VIDLIČEK
Německo, Brémy, Koch & Bergfeld,
po r. 1859
Souprava 6 stříbrných dvojhrotých vidliček s rukojetí z perleti, dekor s motivy akantů, volut a lastury, d. 20 cm, celková (hrubá) hmotnost 172,26 g, z toho Ag ca 82 g. Značeno výrobcem. Ag 800/1000.
Stav A/B.
Osvědčení puncovního úřadu.