A59/0151
NÁPOJOVÁ SOUPRAVA
Souprava hruškovité konvice s odklopným víčkem a dvou polokulovitých šálků na vyšších zvonovitých patkách a s podšálky v klasicizujícím tvarosloví, s aplikovaným reliéfním dekorem. Stříbro, část. zlacené, osazeno broušenými fialovými kameny (ulexit). Celková (hrubá) hmotnost 1478 g, z toho Ag ca g, v. max. 20 cm (konvice). Značeno: „B. C / 1862“ a ryzostní číslo. Ag 875/1000. Stav B. Osvědčení puncovního úřadu.