Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Reliéfní tác

A59/0160

RELIÉFNÍ TÁC

2. pol. 19. stol.
Reliéfní tác z litého bronzu nese v zrcadle výjev z bitevního pole na pozadí přístavní pevnosti s troskotající lodí. Na převýšeném okraji neorenesanční motiv akantu a maskaronů. Ø 42,5 cm. Na reversu značeno tlačenou značkou "PD 2963". Stav A.