Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Soubor stolního náčiní

A59/0162

SOUBOR STOLNÍHO NÁČINÍ

19. / 20. stol.
Stříbrné kleště na cukr v dekorativním rokokovém tvarosloví, 22,22 g, d. 10 cm, R-U punc. zn. S-32 (cizí zboží – po r. 1868). - Kruhový podnos na čtyřech nožkách, tepaný ornamentální dekor v historizujícím tvarosloví, 2 ozdobná ucha po stranách, Ø 31,5 cm, neznačeno. - Stojánek na ubrousky s prolamovaným dekorem, alpaka, v. 11 cm, š. 13,5 cm, zn. „W“ v kroužku. Stav B.