A59/0163
KUŘÁCKÁ SOUPRAVA
19. / 20. stol.
Kuřácká souprava z obecného kovu (postříbřený mosazný plech) na kruhovém podnosu o třech dekorativních nožkách a s reliéfní bordurou obsahuje vyjímatelný popelník s úchytem, stojánek na zápalky a nádobku na doutníky, vše na ozdobných patkách a s tepaným dekorem florálních ornamentů. Ø tácu 22 cm, v. max. 14 cm. Neznačeno.