A59/0169
PŘÍBOR NA RYBY
Rakousko-Uhersko, Praha,
posl. třetina 19. stol.
Příbor pro konzumaci ryb, stříbrné rukojetě s historizujícím reliéfním dekorem, čepele ocel, leptané orientalizujícím vzorem a zlacené. Celková (hrubá) hmotnost 94,57 g, d. 21,1 cm a 21,3 cm. R-U puncovní značka pro cizí zboží S-32. Včetně původně dřevěné etuje s vnitřním polstrováním, 28x12x4 cm.