A59/0172
SECESNÍ NÁSTOLEC
zač. 20. stol.
Mísa kosočtvercového tvaru na 4 kulovitých nožkách, se zvlněným okrajem, sklopným prolamovaným uchem a reliéfním dekorem florálních motivů a hmyzu, mosaz stříbřená, d. 30 cm, neznačeno.