A59/0173
KONVICE S CHLADIČEM
1. pol. 20. stol.
Kónická svisle žebrovaná konvice z bezbarvého skla, na hrdle opatřená montáží s uchem, výlevkou a válcovitou chladicí vložkou s víčkem, chromovaný kov, plast (úchyty). V. 28 cm. Neznačeno.