A59/0175
KALAMÁŘ
19. / 20. stol.
Stolní kalamář subtilních forem v bohatě prolamovaném florálním tvarosloví, na čtyřech nožkách, bronz zlacený, kamenná deska, chybí vložka - nádobka na inkoust. D. 22,7 cm, v. max. 8,5 cm.
Stav B/C.