A59/0177
DVOJICE DÓZ NA KUŘÁCKÉ POTŘEBY
Československo,
1. čtvrt. 20. stol.
Obdélná dóza s odklopným víkem na stěžejce, zdobeným gravírovanými iniciálami „JK“, interiér opatřen variabilní překližkovou vložkou, ze spodní strany víka rytá datace: „1868 2/II. 1918.“, neznačeno, 30,5x20x8 cm. – Menší obdélná dóza nezdobená, zn. „SANDRIK A. S.“ a „ 9049x“, zespodu víka rytá dat.: „1899 13/6 1924.“, 17,3x12,4x6 cm.