A59/0180
PORTRÉT DÁMY
Střední Evropa,
1. pol. 19. stol.
Detailně modelované profilové portrétní poprsí dámy v empírovém oděvu a účesu, vosk, adjustováno na porcelánové plaketě, pod skleněným krytem a v dřevěném rámu s mosaznými aplikami. Uvnitř na zadní straně a na papírovém polepu sign. "Pöninger fec.". V. plastiky 7,5 cm, rám ca 15x15 cm.
Stav A/B.