A59/0183
KORUNOVAČNÍ KLENOTY
Československo, Praha, družstvo zlatníků Soluna,
2. pol. 20. stol.
Sada miniatur českých korunovačních klenotů: koruna, žezlo a jablko v originální etuji, vykládané sametem a značené výrobcem, stříbro zlacené, barevné emaily, značeno: čsl. puncovní značka S-67, mistrovská značka "SS", ryzostní číslo. Celková (hrubá) hmotnost 11,90 g, d. max. 6,4 cm. Ag 800/1000.
Stav A/B.