A59/0188
KOŽENÁ TAŠKA
19. / 20. stol.
Kožená taška s kovovým rámem, jedním uchem, dvojicí posuvných a jedním klíčovým zámkem, textilní interiér s postranní kapsou, 54x18x21 cm, neznačeno.
Bez klíče.