Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Čajový servis

A59/0199

ČAJOVÝ SERVIS

Japonsko, 20. stol.
Porcelánová čajová souprava sestávající z konvičky, 6 šálků s podšálky, konvičky na mléko a cukřenky. Jemně malováno emaily na šedavé polevě s motivem různě variovaných skupinek jeřábů v rákosí (na víčkách letící), zlacené detaily. Zn. červeně na podední. V. max. 20 cm, Ø talířků 18,5 cm a 21,3 cm. Stav A.