A59/0200
TROJICE MINIATUR
Čína,
20. stol.
Dvě misky ve tvaru lastury a lotosového květu a drobná soška veverky na soklu řezané ze žlutozeleného jadeitu. Ø 6,5 cm a 4,8 cm, v. 8,2 cm. Neznačeno.