A59/0206
DVĚ KAZETY S KALIGRAFICKOU TUŠÍ
Čína,
počátek 20. stol.
Dvě kazety potažené plátnem s kameny kaligrafické tuše.
Stav C.
Poškozeno vlhkostí.