Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Číše se sv. Františkem Serafinským

A59/0300

↑ Zpět na položky »

ČÍŠE SE SV. FRANTIŠKEM SERAFINSKÝM

Čechy, 1. čtvrt. 19. stol.
Cylindrická sklenka z masivního bezbarvého skla, broušená, na pohledové straně zdobená matnou řezbou s motivem čtoucího světce na oblacích, na protilehlé straně nápis "St. Franc Ser:", florální bordura. V. 11,5 cm. Neznačeno. Stav B.