A59/0300
ČÍŠE SE SV. FRANTIŠKEM SERAFINSKÝM
Čechy, 1. čtvrt. 19. stol.
Cylindrická sklenka z masivního bezbarvého skla, broušená, na pohledové straně zdobená matnou řezbou s motivem čtoucího světce na oblacích, na protilehlé straně nápis "St. Franc Ser:", florální bordura.
V. 11,5 cm.
Neznačeno.