A59/0301
ŘEZANÁ ČÍŠE
patrně Holandsko, 18. / 19. stol.
Kónická číše foukaná z bezbarvého skla, ve spodní části zdobená kanelováním, v horní polovině pak matnou řezbou stylizovaných florálních motivů.
V. 13 cm.
Neznačeno.