Hlavní stránka > Aukce > 59. aukce starožitností a uměleckých předmětů > Řezaná číše

A59/0301

ŘEZANÁ ČÍŠE

patrně Holandsko, 18. / 19. stol.
Kónická číše foukaná z bezbarvého skla, ve spodní části zdobená kanelováním, v horní polovině pak matnou řezbou stylizovaných florálních motivů. V. 13 cm. Neznačeno. Stav A.